Personeel

 

Anno 2019 telt Bas van Oosterhout inmiddels 6 eigen werknemers met ieder zijn eigen taken, verantwoordelijkheden en specialisatie.

 

Bas a

 

Bas van Oosterhout
bas@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 52614177

Eigenaar, gespecialiseerd op het gebied van Signature Beregeningsinstallatie op de Golf.

 

Ronnie a


Ronnie van Oosterhout
ronnie@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 51028081

Mede eigenaar, gespecialiseerd op het gebied van Tuin- en Golfbaan Beregening.

 

 

Edwin van de Kasteele
edwin@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 23808454

Medewerker, gespecialiseerd op het gebied van Toro Beregeningsinstallatie op de Golf.

 


Barry Evers  

barry@basvanoosterhout.nl

Medewerker, ondersteunend op het gebied van Tuin- en Golfbaan Beregening.

 

Foto nieuwe medewerker


Stefan Kuijstermans

stefan@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 30443268

Medewerker, gespecialiseerd op het gebied van Golfbaan beregening.

 

Foto nieuwe medewerker

 

Ron Bommelijn
ron@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 82298260

Medewerker, gespecialiseerd op het gebied van sportpark beregening.

 

Foto nieuwe medewerker


Peter van Beers

peter@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 50447124

Inkoper/calculator

 

 

Renee a


Renee van Oosterhout – de Jong
renee@basvanoosterhout.nl
+31 (0)6 13742608

Medewerkster, ondersteunend op het gebied van administratieve werkzaamheden, verantwoordelijk voor de website.